Deelnemers Zaterdagoptocht en Lichtjestocht 2020

Zaterdagoptocht 2020

De deelnemers aan de Zaterdagoptocht rijden op volgorde van startnummer.

1. CV D’n Duikboot ~ China

2. CV BAM ~ Gevangenis

3. Loon op Stap ~Winterwonderland

0. De Kleuven ~ Sponsorwagen

4. CV Op zun Kop ~ Houthakkers

5. CV Gekzat ~ ‘t Prijzenrad

6. Biezenmortels End ~ We pakke klèner uît!

7. BFF’jes ~ Unicornrobots

8. BOT ~ Boerderij

9. AC Groen Prisma ~ Unne draoi & uîtpakke

10. CV BUB ~ Feestteam

11. Ronald Maas ~ ?

12. De Zwartwerkers ~ Uîtpakke? Wij zörgen goed vûr ons mèskes!

13. CV Kei Hard ~ Carnaval Festival

14. Carla, Priscilla, Tristan, Julan, Lina en Julia ~ Songfestival

15. Biezenmortelse Moaten ~ Carnaval

16. KPJ Udenhout ~ Scouting

17.  LOS Kids ~ Brandweer

18.  CV U.P.P. ~ Snoephuis

19. CV BOM ~ Peaky Blinders

20. CV De Joekels ~ Jungle

21. CV De Pleeboys ~ Arabië

22. CV Nooit Zat ~ Nooit Zat on Tour 5.0

23. CV Ongeremd ~ Disco

Lichtjestocht 2020

De deelnemers aan de Lichtjestocht rijden niet op volgorde van startnummer! Loopgroepen lopen voorop.

0. De Kleuven ~ Sponsorwagen

1. CV Gekzat (loopgroep, Biezenmortel) ~ ‘t Prijzenrad

2. Roonse Laaileuters (loopgroep, Haaren) ~ We pakken ‘t ‘lichtjes’ uît

3. CV D’n Duikboot (Biezenmortel) ~ China

4. SwagTeam (Haaren) ~ Circus Chaos

5. CV De Gekkies (Helvoirt) ~ Skihut

6. Biezenmortels End (Biezenmortel) ~ We pakke klèner uît

7. De Durdouwers (Haaren) ~ Casino

8. CV BUB (Biezenmortel) ~ Feestteam

9. BOT (Biezenmortel) ~ Boerderij

10. KPJ Udenhout (Udenhout) ~ Scouting

11. CV Kei Hard (Biezenmortel) ~ Carnaval Festival

12. CV Kort dur d’n Bocht (Cromvoirt) ~ Schrobbel-Air

13. Biezenmortelse Moaten (Biezenmortel) ~ Carnaval

14. CV Ketel (Udenhout) ~ Sovjet-Unie

15. CV Op zun Kop (Udenhout) ~ Houthakkers

16. CV BOM (Biezenmortel/Udenhout) ~ Peaky Blinders

17. CV Gin Idee (Helvoirt) ~ Boeren

Uitslag Zaterdagoptocht 2019

Categorie Loopgroepen Kinderen

3. Cynthia & Kevin – We zien ut zitte

2. Girlpower – Beestenboel

1. Rinske & Aniek – We zien ut zitte en kèèken onze ôôge uit!

Categorie Wagens Kinderen

2. Biezenmortelse Moaten – Jungle

1. BOT – Biezenmortel/Udenhout

Categorie Loopgroepen

2. De Zwartwerkers – Hij maokt meziek!

1. AC Groen Prisma – We zien ut zitte en zette de bloemetjes buiten!

Categorie Wagens

3. Loon op Stap – Onderwaterwereld

2. CV NOK – We kappen ermee!

1. CV BUB – CV BUB Rangers

Aanmoedigingsprijs

CV Net Nie – Disco

Oeuvre prijs

Ronald Maas

Uitslag Lichtjestocht 2019

Categorie Loopgroepen

1. Girlpower – Beestenboel

Categorie Wagens

3. SWAGTeam – Stripclub

2. Biezenmortelse Moaten – Jungle

1. BOT – Biezenmortel/Udenhout

Aanmoedigingsprijs

CV Net Nie – Disco